O Nas

Przyjdź i przekonaj się na własne oczy.

Optimed Kielce Specjalista Varilux zakład optyczny

 Jesteśmy związani z optyką od 28 lat. Oferujemy usługi optyczne, optometryczne i okulistyczne dbając przy tym o najwyższą jakość usług i rzetelną obsługę. Od początku działalności naszej firmy zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie korygowania wad refrakcji oraz profesjonalnego doboru okularów. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych, szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych. Dysponujemy także pełną gamą pomocy dla osób słabo widzących.
Staramy się sprostać wymaganiom każdego Klienta, zatem w naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko oprawy designerskie, również i te mniej znanych, ale cenionych marek. Możemy zaproponować ponad 1000 modeli opraw, które dobierzemy tak, aby podkreślić indywidualny charakter każdego z Państwa oraz zapewnić perfekcyjną jakość widzenia.
W profesjonalnym i nowocześnie wyposażonym gabinecie oczekuje na Państwa doświadczony lekarz okulista oraz optometrysta, wykonujący pełną diagnostykę gałki ocznej, leczenie schorzeń oczu oraz aplikację soczewek kontaktowych.
Pasjonuje Nas to co robimy. Mimo wysokich kwalifikacji nie ustajemy w ciągłym uzupełnianiu wiedzy i umiejętności aby sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom.